Služby :: Technické plasty

PRODEJ A OPRACOVÁNÍ 
TECHNICKÝCH PLASTŮ

Naše služby

Řezání plastů

Nabízíme možnost řezání na míru všech námi dodávaných materiálů. Pro Vás to znamená, že nemusíte kupovat celé desky, a tím ušetříte značné finanční prostředky jak za případné dělení desek na požadované díly, tak za pro Vás nepotřebné zbytky nevyužitého materiálu. Zaplatíte pouze plochu materiálu, kterou od nás obdržíte.

   Máme dostatečně velký sortiment materiálu, abychom Vám dodali  přířezy z  plastů růžných barev, síly a rozměru.

   Dodání řezaných polotovarů je vždy do plusových hodnot jak rozměrově v toleranci cca. +1 mm tak síly desek v toleranci dle DIN. Termín řezání je standardně do 2 pracovních dnů nebo dle vzájemné dohody i dříve.

Obrábění plastů

Zajistíme Vám výrobu na zakázku plastové součástky přesně podle Vámi dodané výkresové dokumentace. Rádi vám zhotovíme jediný potřebný kus i rozsáhlé série výrobků. Jako materiál pro součástky využíváme polotovary z produkce naší firmy. Díky tomu vám můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu.

Pro obrábění plastů využíváme nejen konvenční soustružení, vrtání či řezání, ale také CNC frézování.

Obrábění zajišťujeme na:

  • konvekčních i CNC soustruzích
  • 3 i 5 osých frézách až do délky 3200mm
  • stříhání i ohýbání plastů
  • tvarové řezání plastů vodním paprskem
  • výroba atypických dílů na 3D tiskárně

Odlévání plastů

Zajišťujeme Odlévání převážně PA6G v omezené míře také jiné materiály. Výhodou odlévání je výroba dílů bez vnitřního pnutí, výroba tvarově rozdílných dílů najednou, minimální odpad, konstrukční jednoduchost a nízké náklady na formy. Odlitím do formy vznikne polotovar, ze kterého po drobném obrobení vznikne hotový díl.

Svařování plastů

Naše firma se specializuje na svařování plastů především PP, PE a PVC.

Ke svařování používáme  kvalitní zařízení značky Leister. Svařování se provádí v různém rozpětí teplot s požadovaným typem přídavného materiálu, kdy dochází ke kvalitnímu spojení plastů s vlastnostmi pružnosti a pevnosti svaru. Na zakázku zajistíme výrobu jakýkoliv svařitelný produkt v libovolném rozměru, tvaru i barvě.

Zajištění dopravy vlastním vozidlem i sběrnými službami

Doručení zboží od nás až do Vaší firmy zajistíme vlastním dodávkovým vozidlem. Zboží taktéž zasíláme každodenně přepravní službou.

Další informace najdete na stránce www.vmplast.cz/sluzby